Kobieta odmieniona przez przypadki- 14.07.2013

Home  »  Bez kategorii  »  Kobieta odmieniona przez przypadki- 14.07.2013
kobieta odmieniona 07 cze 11, 2013 ZPPnO

DNA Artist Bar zaprasza na

program satyryczno-muzyczny do tekstow Dany Parys-White

„KOBIETA ODMIENIONA PRZEZ PRZYPADKI”

Miejsce:

Jazz Cafe POSK, London, W6 0RF 

Tube:  Ravenscourt Park lub Hammersmith

Data:

14 lipca (niedziela), godz. 18.30

Po szczególnie pochlebnym przyjęciu majowej premiery programu satyryczno-muzycznego autorstwa Dany Parys-White „Kobieta odmieniona przez przypadki”, mamy niewątpliwą przyjemność ponownej jego prezentacji w Jazz Cafe POSK, London. ZAPRASZAMY bardzo gorąco na naszą autorską muzyczną satyrę, ktorą wzbogacą dwa utwory autorstwa lubelskiego artysty, Jana Kondraka. Program wypełnią ekspresyjne interpretacje piosenek aktorskich, ktore wyśpiewa i wygra dla Was na scenie utalentowana aktorka i wokalistka, Izabela Wilczynska. Utwory muzyczne przeplatane będą satyrą i odrobiną liryki w wykonaniu aktora lubującego się w formach kabaretowych, Michala Topolskiego. Klimat programu uzupelni swoimi wysublimowanymi układami choreograficznymi tancerz-aktor sceny międzynarodowej, Blazej Klepczarek.  Klimatyczne aranzacje muzyczne piosenek (z fragmentami wlasnych kompozycji) zaprezentuje Anita Lazinska  na fortepianie i wspierający ją muzycy: Leszek Kulaszewicz na saksofonie, Maciej Mikulski na gitarze basowej i Staszek Zaleski na perkusji.  Calosc poprowadzi autorka programu, Dana Parys-White.

Pomysł na ten program podsunęła Gramatyka Życia, z ktorą obcuje na co dzien każdy z nas.  Okazało się, ze gramatyczna odmiana przez przypadki, wydaje się bardzo adekwatnym instrumentem w analizie życia kobiety. Jej deklinację zaczniemy od CELOWNIKA …

Stroną wizażu i kostiumów zajmą się: Jola Zglobicka, Diana Piątek i the Bridal Gallery.

Rejestracja filmowa: Andrea Klim.

Chcemy tez podziękować Marcinowi Andrzejewskiemu i Bogusiowi Mastaj za udostępnienie zdjęć ich autorstwa na nasz plakat!

Cena biletu: ?6

Informacje i rezerwacja biletow:  dna.artist.bar@gmail.com

Od 1 lipca mozna będzie dokonac rezerwacji biletu telefonicznie u Agnieszki Pysk pod numerem:  07519 833 202.