Kobieta odnieniona przez przypadki- 12.05.2013

Home  »  Bez kategorii  »  Kobieta odnieniona przez przypadki- 12.05.2013
kobieta odmieniona kwi 6, 2013 ZPPnO

ZAPRASZAM bardzo gorąco na naszą następną produkcję muzyczno-satyryczna mojego autorstwa ?KOBIETA ODMIENIONA PRZEZ PRZYPADKI?.

Program będzie pełen piosenek ekspresyjnych, aktorskich (tu zaznaczę, że dwie i pół z prezentowanych piosenek są autorstwa mojego przyjaciela, Jana Kondraka), które wyśpiewa i wygra dla Was na scenie Izabela Wilczyńska.

Utwory muzyczne przyprawione będą satyrą i odrobiną liryki w wykonaniu Michała Topolskiego. Klimat programu podkreśli Błażej Klepczarek swoimi wysublimowanymi układami tanecznymi. Oryginalne aranżacje muzyczne piosenek zaprezentuje Anita Łazińska (fortepian) i wspierający ją muzycy: Leszek Kulaszewicz na saksofonie, Maciej Mikulski na gitarze basowej i Staszek Zaleski na perkusji. Ja natomiast zajmę się częścią narracyjna.

Pomysł na ten program podsunęła mi Gramatyka Życia, z którą obcuje na codzienna każdy z nas. Okazało się, że CZASOWNIK, a dokładniej jego odmiana przez przypadki, wydała się bardzo adekwatnym instrumentem w analizie życia kobiety.

Stroną wizażu i kostiumów zajmą się: Jola Zgłobicka, Diana Piątek i the Bridal Gallery.

Chcę też podziękować Bogusiowi Mastajowi za udostepnienie zdjęcia jego autorstwa na nasz plakat!

Miejsce: Jazz Café POSK, Hammersmith, W6 0RF. Tube: Ravenscourt Park
Data: 12 maja (niedziela), godz. 18.30

Cena biletu: ?6. Informacje i rezerwacja biletów:  dna.artist.bar@gmail.com,

a od 1 maja u Agnieszki Pysk można będzie dokonać rezerwacji biletu telefonicznie pod numerem: 07519 833 202 (Agnieszka)