„Lulik” Iwony Larysy Woropaj

Home  »  Bez kategorii  »  „Lulik” Iwony Larysy Woropaj
lip 13, 2020 KBB

„Lulik” to debiutancka książka Iwony Larysy Woropaj. Związek Pisarzy Polskich jest obok WatersUp Publisher współwydwacą tej pozycji. I nie ma w tym nic dziwnego – autorka od wielu lat współpracuje z ZPPnO, przede wszystkim przy organizowaniu Świątecznych Festiwali Literatury dla Dzieci.

Na tylnej okładce książki zamieszczono wypowiedzi kilku osób, które miały okazję przeczytać książkę zanim trafiła do druku.

„Autorka doskonale rozumie świat dziecięcy. Mój ośmioletni syn prosił o czytanie kolejnego rozdziału przygód króliczka każdego wieczoru” – Katarzyna Knap-Raczyńska, nauczycielka

„LULIK jest napisany przez osobę, która nie zapomniała co to znaczy być dzieckiem, zwłaszcza polskim dzieckiem mieszkającym w Londynie. Książka zabawna i pouczająca” – Katarzyna Bzowska, dziennikarka

„Zachęcam do poznania uroczego króliczka i jego przygód opisanych w książeczce LULIK. Wierzę, że to miłe, pluszowe zwierzątko zostanie na zawsze w waszej wyobraźni i sercu” – Magdalena Zawadzka, aktorka.

Sama autorka dodaje: „Kocham dzieci. Na ogół ze wzajemnością. Jestem bardzo dobrą nianią. Tylko nie umiem latać na parasolu”.